[T] : 0352 333 44 99 [F] : 0352 333 44 98 Gsm : 0505 056 12 14
+90 352 333 44 99

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurul Başkanı Ömer GÜLSOY ile S.S Kayseri Ticaret Karma Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi yönetimi, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa ÇELİK’i ziyaret etti.

BAŞKAN GÜLSOY VE S.S KAYSERİ TİCARET KARMA KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ YAPI KOOPERATİFİ YÖNETİMİ’NDEN ÇELİK’E ZİYARET

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurul Başkanı Ömer GÜLSOY ile S.S Kayseri Ticaret Karma Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi yönetimi, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa ÇELİK’i ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Ömer GÜLSOY’un yanı sıra KTO Yönetim Kurulu Sayman Üye Erol SIRIKLI, Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kemal ZORLU ile Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundu.

Kooperatif çalışmalarına ilişkin görüş alışverişinde bulunulan ziyaretle ilgili konuşan KTO Başkanı Ömer GÜLSOY, Başkan Mustafa ÇELİK’e kendilerine vakit ayırdığı için teşekkür ederek; “Başkanımız sağ olsun kooperatif çalışmalarında da diğer projelerde olduğu gibi yine yanımızda olmuş ve desteğini esirgememiştir. Bugün de Kooperatif yönetimimizle birlikte Başkanımızı ziyaret ederek kooperatifle ilgili çalışmalarımızı aktarma fırsatı bulduk, projelerimizden bahsettik. Şehrimizin marka değerini artıracak, üyelerimiz, şehrimiz, ülkemiz için yararlı olacak; ekonomik katkı sağlayacak bir çalışma olması için gayret gösteriyoruz. Kayseri’ye yakışır bir proje çıksın diye çabalıyoruz. Bu konuda zaman zaman Başkanımızla da bir araya geliyor görüş alışverişinde bulunuyor, ortak akılda buluşmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Güzel işler ortaya çıkarabilme noktasında bir araya gelerek istişare etmenin önemine vurgu yapan Başkan ÇELİK ise; “Kıymetli Başkanımızın sözlerine katılıyor ve şehrimiz için yararlı olacağına inandığımız çalışmalara destek vermeye hazır olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyorum.  Başkanımızın öncülüğünde gelen değerli kooperatif yönetimine de yaptıkları çalışmalar için teşekkür ediyorum. Allah yollarını açık etsin, rabbim utandırmasın” diye konuştu.

Ziyaretin oldukça verimli geçtiğini belirten kooperatif üyeleri de Başkan ÇELİK’e desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.